Objednávka online kurzu pro jednotlivce:

Klíčové obchodní a prodejní dovednosti

  • Vyplněním objednávky získám jedinečný: online kurz: Klíčové obchodní a prodejní dovednosti. Přístup do členské sekce a vzdělávacímu i bonusovému obsahu po dobu minimálně 3 roky od zakoupení online kurzu.
  • 100% záruka spokojenosti. Pokud během 14 dní zjistím, že mně návody a příklady uvedené v online kurzu: Klíčové obchodní a prodejní dovednosti nebudou přínosem, dostanu peníze zpět. Je nutné nejpozději do 14 dne od spuštění online kurzu, poslat email na info@ivanasackova.cz a oznámit tento požadavek.

Pojďte na to. 

Vyplňte fakturační a osobní údaje, dole ve formuláři zaškrtněte variantu podle počtu osob, vyberte zemi. V případě, že jste ze Slovenska nebo jiného státu EU, koruny se automaticky přepočítají na eura.

Zvolte si způsob platby, zda chcete platit kartou nebo na bankovní účet, klikněte na tlačítko odeslat a na zadaný email vám přijde potvrzení o přijetí objednávky, informace o platbě a zahájení online kurzu.

Těším se na Vás a celý tým v členské sekci.

Objednáváte online kurz pro více osob?

Dole ve formuláři, v kolonce počet osob změňte číslo z 1 na požadovaný počet, podle množství přihlašovaných osob.  (Klikněte do políčka s 1 ks online kurz ... smažte ji a nahraďte číslem 2 ks online kurzu. podle požadavků. Konečná cena se vygeneruje automaticky po označení následující položky.)

Pro týmy objednejte online kurz na speciální týmové stránce.

Pro týmovou objednávku klikněte ZDE>>

Na zadaný email vám přijde potvrzení o přijetí objednávky, informace o platbě a zahájení online kurzu. Jestliže vám potvrzení nedorazí, prosím překontrolujte složky Hromadné, Promo akce, nevyžádaná pošta, spam. V případě, že ani tam není, volejte 776309157 nebo pište info@ivanasackova.cz a zádrhel vyřešíme.

Ivana SáčkováAutorka a lektorka online kurzu

Říkají o Ivaně

Paní Sáčková je opravdu člověk na svém místě. Její profesionální přístup a maximální pečlivost při přípravě školení je doplněna otevřeností a pochopením v každém okamžiku. Její školení se nám líbilo po všech stránkách – jednak nám poskytlo nejen teoretický základ, ale i možnost vyzkoušet si to, co nás nejvíce trápilo během praktického cvičení. Paní Sáčková nám dodala energii, podpořila nás a povzbudila do další práce. Svými typy a radami obohatila každého z nás. Její školení včetně odběru emailů se zajímavou tematikou vřele doporučujeme!

Eva Skýpalová, SAXO spol. s r.o. Václavská 458, 760 01 Zlín - Kudlov, Czech Republic web: www.saxo.cz

Největším přínosem pro mě byly konkrétní příklady z praxe, poutavý výklad, výměna zkušeností s ostatními kolegy ze školení. Dále selekce zákazníků a pevně stanovený čas telefonování. Je to skvělé, pokračujte.

Eva Janoušková obchodní zástupce

V obchodě jsem 15 let. Školení mě přineslo uklidnění a sebedůvěru. Mně pomohlo. Ujasnila jsem si své schopnosti. Veliké díky. Školení mě přesvědčilo, že co jsem v terénu aplikovala, bylo správné.

Michaela Svobodováobchodní zástupce

Největším přínosem v průběhu školení bylo snížení strachu z osobních otázek. Odzkoušení prezentace mého produktu. Chaos a živelnost nahradit plánováním. Doporučuji školení absolvovat – několikrát!!! Děkuji a ať se vám daří, na co sáhnete.

Miluše Hanušová obchodní zástupce

Bezpečná platba

Něco se zaseklo?

Napište mi na info@ivanasackova.cz nebo volejte na +420 776 309 157

Jsem tu pro vás, ráda vám s objednávkou pomůžu.