MÁM SKVĚLOU ZPRÁVU. E-BOOK:
„ MANUÁL ÚSPĚŠNÉHO OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE"
JE I V AUDIO VERZI!

Díky MP3 se můžete zdokonalovat kdykoli a kdekoli.

K ČEMU VÁM JE AUDIONAHRÁVKA DOBRÁ?

Máte to podobně? Při cestě MHD, jízdě na kole, běhání, posloucháme oblíbenou hudbu v mobilu. Při jízdě autem je často slyšet hudba až ven. Znáte to. Nejdřív dunění basů a až za chvíli burácení motoru.

Anebo můžeme trošku upravit návyky a místo hudby začít poslouchat vzdělávací nahrávky. Jako obchodní zástupci strávíte na cestách víc času než samotným prodejem. Nevěříte, tak počítejte se mnou.

Jako obchoďák jsem najezdila 5000 km měsíčně. Trasa na Vysočinu nebo do Ostravy znamenala asi 400 km/den. Po Jižní Moravě to bylo méně. To nic nemění na tom, že minimálně ½ dne jsem byla za volantem. K tomu ještě připočtěte čekání na zákazníky před schůzkou a občas i polední pauzy, kdy byla prodejna zavřená a nešlo to naplánovat jinak.

audionahravka manualu proobchodni zastupceKdyž budu počítat ½ z osmihodinové pracovní doby, to jsou 4 h denně. Dejme tomu, že místo rádia si během řízení poslechnete audionahrávku Manuál úspěšného obchodního zástupce. Zabere vám 1h 52 min. což je dostatečně dlouho, aby vám některé tipy zůstaly v hlavě , i když sedíte za volantem. Poslouchejte audionahrávku opakovaně, ušetříte čas a víc vyděláte.

Kliknutím na tlačítko nebo na odkaz si spustíte audio ukázku Manuálu úspěšného obchodního zástupce.

Originální Mp3 nahrávka ebooku: „Manuál úspěšného obchodního zástupce" je samostatně neprodejná.

Můžete si ji koupit společně s e-bookem za 950 Kč.  Nebo ji zakoupíte pouze v případě, že již e-book vlastníte a to za

0

Aby se vám v obchodě lépe dařilo, podpořím vás ještě víc. Do svatého Martina, můžete mít MP3 NAHRÁVKU o 50% levněji. Ušetříte 195 Kč. Druhých 50% za vás platím já. Ale pouze do pátku 11. 11. 2016 do půlnoci, kdy zaváděcí akce skončí a MP3 bude stát 390 Kč.

0

Akce platí jen do 11. 11. 2016 do půlnoci. TAK JI NEZMEŠKEJTE!

Mp3 máte napořád. Můžete ji s e-bookem používat opakovaně a prodávat podle nich, jako na běžím pásu.