Objednávka konzultace


Děkuji za důvěru. Těším se na konzultaci s vámi a  na zvýšení úspěšnosti vašeho prodeje. 

Pojďte na to. 

Vyplňte osobní nebo firemní údaje, zvolte počet hodin konzultace, vyberte si formu úhrady a klikněte na odeslat. 

Dohodneme e-mailem termín konzultace. A uslyšíme se
při konzultaci v čase, který vám vyhovuje. 

Na zadaný email vám přijde objednávka, informace o platbě. Jestliže e-mail nedorazí, prosím překontrolujte složky Hromadné, Promo akce, nevyžádaná pošta, spam. V případě, že ani tam není, volejte 776309157 nebo pište info@ivanasackova.cz a zádrhel vyřešíme.

Ivana SáčkováKouč, konzultant, mentor

Říkají o mně:

Chcete v životě něco změnit? Chcete se věnovat obchodu? Máte to v hlavě, ale nevíte jak na to? Kde začít? Dejte si odvahu a napište paní Ivaně Sáčkové. Je to jeden z prvních kroků - někoho oslovit. Já to tak udělala a jsem moc ráda. Nejen za rady z oblasti obchodování, kde já jsem úplný nováček, ale také za to zaštěrchání hlavou a urovnání si priorit. Odpovědi na otázky, které jsou někde vzadu, ale pořád tam vrtají a nedají nám spát...Máte to taky tak? Jestli ano, potom neváhejte a obraťte se na paní Ivanu...Tímto bych jí chtěla poděkovat za čas, který mi věnovala a za odpovědi, na které jsem si díky jejímu koučování mohla dát odpovědi. Díky moc paní Ivo.

Petra obchodní zástupce

S paní Sáčkovou jsem absolvovala koučink po telefonu. Naučila mě, že pokud má člověk kvalitní službu přizpůsobenou klientovi, není třeba mít ostych ji nabídnout. Paní Sáčková ochotně zodpověděla všechny mé dotazy, poskytla mi kvalitní zpětnou vazbu a mnoho cenných rad. Pochopila jsem, jak důležité je umět klientovi položit ty správné otázky a tím zjistit, co ode mě potřebuje. Díky paní Sáčkové jsem udělala velký krok dopředu v tak potřebném umění „se prodat“. Za to jí velice vděčím a mohu její služby doporučit každému, kdo se v této dovednosti potřebuje rovněž zdokonalit.

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.advokátka

Bezpečná platba

Něco se zaseklo?

Napište mi na info@ivanasackova.cz nebo volejte na +420 776 309 157

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.