Objednávka: E-book + MP3 nahrávka 

Manuál úspěšného obchodního zástupce
aneb 16 tipů, jak získat zákazníky
a nepřichátet o peníze

... tipy, které 100% fungují!

  • Vyplněním objednávky získám jedinečný: E-book a MP3 nahrávku Manuál úspěšného obchodního zástupce za 950 Kč (35,80 €) vč. DPH 21% a ZDARMA získám níže uvedené bonusy v ceně 714 Kč
  • Bonus #1 Od oslovení k objednávce: Pracovní sešit k e-booku v hodnotě 119 Kč získám ZDARMA
  • Bonus #2 E- book Jak se stát obchodním zástupcem? Jak začít?, který mně pomůže úspěšně zvládnout přijímací pohovor, v hodnotě 195 Kč – získám ZDARMA
  • Bonus #3: Doživotní aktualizaci těchto e-booků, v hodnotě 400 Kč získám ZDARMA
  • 100% záruka spokojenosti. Pokud během 14 dní zjistím, že mně návody a příklady uvedené v e-booku: Manuál úspěšného obchodního zástupce nebudou přínosem, dostanu peníze zpět.

Vyplňte fakturační a osobní údaje,  vyberte zemi. V případě, že jste ze Slovenska nebo jiného státu EU, koruny se automaticky přepočítají na eura. Zvolte si způsob platby, zda chcete platit kartou nebo na bankovní účet, klikněte na tlačítko odeslat a e-book  je váš.

Nic neriskujete. Pokud nebudete spokojeni jednoduše vám vaše peníze vrátím zpět bez jakýchkoliv otázek.

Ivana SáčkováAutorka e-booku

Po precitani ebooku som bola velmi spokojna s obsahom pre obchodnika. Pracujem 18 rokov ako obchodnik v tlacenych mediach a rada ho pouzijem s informaciami pre zaskolenie nasich obchodnikov.

Jana Bakičováobchodnik v tlacenych mediach

“ Co mě tak může po 17 letech v obchodě překvapit” jsem si říkala. Pesně jako se vším. Ebook mi opět připomněl slovo pokora. Jak zásadní je se vracet v těchto materiálech i k 100x omletým věcem. Mít takovýto materiál, když jsem začínala, bylo by to o mnoho veselejší. Jestli si chcete usnadnit život a uspět s radostí, tak čtěte!

Mgr. Ivana Cikánkovárealitní expert, poradce

Bezpečná platba

Máte nějaké otázky? Potřebujete pomoct?

Napište mi na info@ivanasackova.cz nebo volejte na 776 309 157
Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.