Zasekli jste se a přešlapujete na místě?
Nemůžete se hnout z místa?
Snažíte se a nedaří se vám zlepšit prodejní výsledky?

V tom případě, vám může pomoci pohled zvenčí.

Pohled nezávislého odborníka, který vidí vaši situaci
nezaujatě a z nadhledu.

Díky tomu změníte úhel pohledu na prodej, který přinese nové vhledy a nápady na řešení „zapeklité“ situace. Rozproudí ve vás nové a neotřelé myšlení, které dříve nedostalo šanci.

 

Přesně tohle se děje při konzultaci s koučovacím vedením a mentoringem.

Nejčastěji konzultuji otázky a problémy
z těchto témat a oblastí:

 • Když potřebujete oslovit nové zákazníky a jejich kontaktovaní se moc nedaří. Hledáte fungující způsob jejich oslovení.
 • Potřebujete sestavit call script nebo sales script na míru, protože ten váš má nízkou úspěšnost domluvených schůzek nebo uzavřených prodejů.
 • Když posíláte životopis (CV) stále dokola a nezvou vás na žádný pohovor.
 • Když vás čeká přijímací pohovor, a potřebujete se připravit na špeky(vypracovat domácí úkoly podle požadovaného zadání), které na vás chystají personalisté a také v Assessment centru.
 • Potřebujete vyladit obchodní a prodejní postupy, které nefungují tak jako dřív a vy nevíte proč.
 • Chybí vám klíčové informace o práci obchodního zástupce a díky tomu se nemůžete rozhodnout, jestli je to práce pro vás.
 • Řešíte budování obchodního týmu a chcete si udělat obrázek o možnostech a způsobech odměňování obchodních zástupců.
 • Trápí vás otázky, na které jste zatím nenašli odpovědi.

Co vám konzultace a mentoring přinese? 

 • Vyřešíte svoji zapeklitou situaci a přestanete přešlapovat na místě. 
 • Dostanete návrh jak efektivně postupovat a vytvoříte si plán dílčích kroků, jak budete v dané situaci postupovat, abyste dosáhli kýženého výsledku.
 • Nezávislý pohled zvenčí, který je jako kouzelná hůlka. Přinese vám nové vhledy a způsoby řešení situace. Změní vám úhel pohledu na prodej. 
 • V případě potřeby dostanete i praktické úkoly, domácí přípravu materiálů pro komunikaci se zákazníky, zdolávání námitek a nastavení strategie nebo prodejního procesu. 
 • Získáte návrh řešení a doporučení, které vám pomohou zvýšit prodejní výsledky o desítky procent, pokud je aplikujete do praxe. 

Online konzultace se hradí předem. 1h Online konzultace je za 1500 Kč + 21% DPH.

Jak konzultace probíhá?

Můžete si vybrat osobní konzultaci ve stanoveném termínu na dohodnutém místě. Nebo online konzultaci na dálku, přes telefon nebo aplikaci Skype. 
Napíšete mi s čím potřebujete pomoci
. Stručně popíšete na čem jste se zasekli, co vám nefunguje, s čím potřebujete pomoci, abyste se posunuli blíž ke svému cíli nebo snu.
Projdu zaslané informace a posoudím
zda vám umím pomoci. Zavolám Vám a doporučím vhodný a efektivní postup, včetně časové dotace konzultace nebo mentoringu. 

Osobní konzultaci je možno uhradit předem nebo hotově po jejím skončení. 1h Osobní konzultace  je za 1500 Kč + 21% DPH. V závislosti na místě konzultace může být po dohodě účtováno i cestovné 6 Kč/km.

Proč koučovací vedení zvyšuje účinnost konzultace a mentoringu?

Prvky koučinku vám umožní jinak přemýšlet. Položené otázky vás povzbudí jít víc k jádru věci. Díky tomu, přijdete na různé možnosti a řešení, která by vás dříve nenapadla. Podíl koučovacího vedení a mentoringu je závislý na konkrétním tématu a vašich obchodních a prodejních dovednostech.  

Jak koučink a konzultace zlepšují život a pomáhají růst?

S paní Sáčkovou jsme začali spolupracovat kvůli zvýšení efektivity našeho obchodního procesu. Pro spolupráci bylo naším cílem najít osobu, která by měla dlouhou praxi a dlouholetou zkušenost. Paní Sáčková je mistrem svého oboru a má znalosti, díky kterým vám umí poradit Očekávali jsme návod k našemu obchodnímu procesu. Rovněž jsme chtěli vědět, zda děláme něco špatně. Probrali jsme proces a objevili naše silné a slabé stránky. Dozvěděli jsme se hodně zajímavých věci ohledně toho, jak je nastaven obchodní proces v ČR. Obchodní konzultace pomohla řadě našich zaměstnanců zlepšit jejich práci. Pokud hledáte obchodníka, který vám poradí jak víc prodat, vybrali jste si správně.
Walerij Moisiyewicz. Sales managerDAS Handel s.r.o, http://www.lorelli.sk/cs/
S paní Sáčkovou jsem absolvovala koučink po telefonu. Naučila mě, že pokud má člověk kvalitní službu přizpůsobenou klientovi, není třeba mít ostych ji nabídnout. Paní Sáčková ochotně zodpověděla všechny mé dotazy, poskytla mi kvalitní zpětnou vazbu a mnoho cenných rad.
Pochopila jsem, jak důležité je umět klientovi položit ty správné otázky a tím zjistit, co ode mě potřebuje. Díky paní Sáčkové jsem udělala velký krok dopředu v tak potřebném umění „se prodat“. Za to jí velice vděčím a mohu její služby doporučit každému, kdo se v této dovednosti potřebuje rovněž zdokonalit.
JUDr. Ilona Černochová, LL.M., advokátka www.ilonacernochova.cz
Zakoupil jsem si od paní Ivany e-book Manuál úspěšného obchodního zástupce, protože jsem potřeboval vypracovat práci k pohovoru a do budoucna jako OZ s malými zkušenostmi, se zlepšoval.
Po přečtení manuálu jsem chtěl ještě pár doplňujících informací, aby má práce u pohovoru zabodovala a já uspěl, poněvadž jsem měl velký zájem ve firmě nastoupit.
Oslovil jsem tedy Paní Sáčkovou z důvodu její letité praxe a vyplatilo se.
V pár krocích a téměř obratem mi poradila, jak moji práci ještě vylepšit. U zmiňovaného pohovoru jsem uspěl, od 1.7. nastupuji. Určitě doporučuji se na Ivanku obrátit. Děkuji a Všem OZ, hodně štěstí u klientů.
Martin Rákosníkobchodní zástupce
Dobrý den, paní Sáčková, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za informace a rady, které jste mi poskytnula během konzultace. Paní Sáčkovou jsem oslovila z toho důvodu, že OZ byl vždy mým snem a chtěla jsem pomoci s cestou k této práci. Hledala jsem na internetu různé rady týkající se zkušeností, rad a cestě k OZ, kde jsem našla stránky právě paní Sáčkové. Nejvíce mě zaujal její příběh, jak se dostala k této práci a nyní jak se školení těchto zástupců věnuje. Její zkušenosti, reference a konzultace mě zaujaly natolik, že jsem ji oslovila a jsem za to moc ráda. I když nemám žádné zkušenosti s OZ, paní Sáčková mi poradila na co se v CV zaměřit a co změnit, abych tuto práci získala. Spoustu věcí, které jsme spolu během konzultace probraly, by mě nenapadly jako zásadní pro získání této práce. Její rady a možnost školení určitě ráda využiji stejně tak, jako další konzultace pro rozvoj v oblasti OZ. Konzultace, školení, rady a pomoc od paní Sáčkové mohu jen doporučit a ráda je opět využiji.
Klára Čechovázačínající obchodní zástupce
Po úpravě a vyladění životopisu (CV) paní Kláry, se dostavil úspěch. Brzy byla pozvána na pohovor a postoupila do 2 kola. Držte se mnou Kláře palce, ať se jí splní sen a stane se co nejdřív obchodní zástupkyní.
Ivana Sáčková, kouč a mentor obchodních zástupců
Dobrý den, děkuji za spolupráci. Před konzultacemi jsem měl dvě pracovní nabídky. Obě velmi zajímavé ale obě skýtaly určité problémy. Více než týden jsem se nemohl rozhodnout, které nabídce dám přednost. Díky dvěma konzultacím jsem se rychle dostal k praktickým informacím, které jsem potřeboval. Pomohly mi utřídit myšlenky a také mi pomohly lépe se připravit na pracovní pohovor. Paní Sáčkova dokáže rychle vyhodnotit poskytnuté informace a těm ihned přizpůsobit další komunikaci. Líbilo se mi, že okamžitě po konzultaci jsem obdržel naskenovaný zápis. Možná bych uvítal, kdyby byl samotný zápis přepsaný do trochu uspořádanější formy, než která vzniká během rozhovoru. Potěšila mne také cena konzultace. Domnívám se totiž, že hodnota poskytnutých informací několikanásobně převyšuje zaplacenou částku. Využít služeb paní Sáčkové doporučuji všem, kteří potřebují rychle ale systematicky poradit v problematice obchodování a zároveň očekávají určitý nadhled vycházející z dlouholeté praxe.
Michal Kyselý (konzultace)
Milá paní Ivano, velmi děkuji za koučink s Vámi. Jsem častým návštěvníkem Vašich webových stránkách, kde jsem již našla spoustu informací, které uplatňuji při své práci. Možnost koučinku jsem velmi uvítala. Pootevřelo mi to mysl podívat se na své starosti z jiných úhlů pohledu a hlavně hledat odpovědi v sobě a ve své práci. Byla to moje první zkušenost a musím říct že jsem byla mile překvapena jak to vlastně funguje. Změnil se mi úhle pohledu i přemýšlení a analyzovnání . Řešila jsem jak se ve svém podnikání posunout dál a tohle mi vážně pomohlo. Začala jsem si uvědomovat že se dívám na některé věci moc úzkostlivě a že je lepší nadhled. Posunulo mě to dopředu nejen v profesním ale i v soukromém životě. Před sezením s Vámi jsem měla spoustu obav a úzkostí že si s problémy nedokážu poradit , teď se cítím že se mi přirozenou cestou uvolnili obavy a práce, především komunikace s lidmi je přirozenější a uvolněná, což má pozitivní dopad na moji práci. Rozhovor s Vámi probíhal ve velmi příjemné atmosféře a posunul mě velmi rychle dopředu, rychleji než bych i při největší píli sama dokázala. Velmi Vám za to děkuji a přeji hodně úspěchů jak na poli pracovním tak v soukromí.
Jindra Klejchová (koučink)
Paní Ivaně chci poděkovat za její objektivní pohled nejen na samotný produkt, ale i na jeho webovou prezentaci. Je totiž jednak skvělá lyžařka a také zkušená obchodní zástupkyně v jednom.  I my jsme se totiž dopustili časté chyby lidí, zapálených pro určitou věc. Některé z důležitých a vlastně základních skutečností o našich lyžích STAKI jsme patřičně nekomunikovali, protože jsme je nosili v hlavě jako samozřejmost. Znovu jsem se utvrdila v tom, že jakákoli konzultace, debata s někým tzv. ´zvenčí´, je žádoucí, protože zlepšení prezentace nabízeného produktu nebo služby je nezbytným předpokladem úspěchu v jeho či jejím prodeji. Inspirací je pro nás určitě i pracovní píle paní Ivany. 
 Eva Peterková, majitelka Ski Progress, s.r.o.  www.staki.cz                                                                                
Při hledání rad ohledně podnikání na internetu jsem našel web paní Sáčkové. Lehce jsem ho prošel a stáhnul si skvělou knihu pro obchodní zástupce. Dále jsem našel nabídku na emailové konzultace a tak jsem zkusil napsat. Odpověď přišla ještě tentýž den s návrhem na Skype konzultaci. Schůzka začala přesně v osm, tak jak bylo domluveno, což velmi oceňuji. Konzultací poté proběhlo několik a vždy pro mě byly přínosem. Praktický a neotřelí pohled paní Sáčkové na věc mě otevřel oči a zároveň mě navedl jak se na některé věci koukat očima zákazníků a to i přesto, že obor mého podnikaní je značně specializovaný. Pokud chcete zlepšit svou práci obchodního zástupce či podnikání tak neváhejte a kontaktujte paní Sáčkovou.
Josef Mencl MENCL PRO majitel, www.menclpro.cz
Chcete v životě něco změnit? Chcete se věnovat obchodu? Máte to v hlavě, ale nevíte jak na to? Kde začít? Dejte si odvahu a napište paní Ivaně Sáčkové. Je to jeden z prvních kroků - někoho oslovit. Já to tak udělala a jsem moc ráda. Nejen za rady z oblasti obchodování, kde já jsem úplný nováček, ale také za to zaštěrchání hlavou a urovnání si priorit. Odpovědi na otázky, které jsou někde vzadu, ale pořád tam vrtají a nedají nám spát...Máte to taky tak? Jestli ano, potom neváhejte a obraťte se na paní Ivanu...Tímto bych jí chtěla poděkovat za čas, který mi věnovala a za odpovědi, na které jsem si díky jejímu koučování mohla dát odpovědi. Díky moc paní Ivo.
Petra obchodní zástupce
Dobrý den paní Ivo! Chtěla bych Vám poděkovat za krásná slova a pomoc při našem sezení přes Skype. Nejsem obchoďák, ale vlastním obchod se Smíšeným zbožím a nynější krize se mě taky dotkla, tak jako každýho. A po Vašich utěšujících slovech jsem se rozhodla, že to nevzdám a v obchodě budu pokračovat. Řešily jsme spolu i nějaké moje rodinné problémy. Pochopila jsem, že mé starosti si stejně budu muset vyřešit sama, ale také jsem pochopila, že každá rodina má svoje kostlivce a je jenom na nás, jak rychle je budeme chtít vymíst a jestli je vůbec budeme chtít vymíst. Snažím se a nakoupila jsem si už potřebný nářadí (knížky o pozitivním myšlení...atd.) a čtu a čtu a čtu! Děkuji také za Vaše články, které jsou přínosem, pro toho, kdo chce, aby mu byly přínosem. Mám pocit, že o pozitivní myšlení se začíná zajímat čím dál víc lidí. Tak hodně zdaru Vaší práci a čím dál víc klientů
Irena Stupková! majitelka obchodu
Vážená paní Sáčková, už téměř půl roku s radostí čtu každý váš článek. Jsou nezaměnitelné, plné inspirace a jsou z nich cítit Vaše bohaté zkušenosti z terénu. Oslovily mě natolik, že jsem se časem rozhodla využít Skype konzulatci přesto, že nejsem obchodní zástupce. Děkuji Vám také za jiný úhel pohledu na věc a rozšíření obzorů. Díky konzultaci jsem objevila nové možnosti, jak inovovat dosavadní pracovní činnost a přístup k zákazníkům. Děkuji i za čas koučingu, který považuji za velice důležitý, pokud třeba člověk cítí díky práci a množství povinností „chaos v hlavě“. Koučing s Vámi mi pomohl utřídit si myšlenky, priority a stanovit si termíny realizace, bez kterých se jen stěží dá očekávat efekt stanovených cílů. Velice si vážím práce, kterou děláte a také toho, že se o své zkušenosti dělíte s ostatními. Přeji Vám mnoho úspěchů, spokojených klientů, nechť je Vám i nadále práce radostí!
Andrea Kusynová www.tinatravel.cz

Máte nějaké otázky? Potřebujete doplnit informace?
Nebo jste vedoucí obchodního týmu a chtěli byste individuální školení. 

Napište mi na info@ivanasackova.cz nebo volejte na +420 776 309 157

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.