Reference

Díky dlouholetým zkušenostem v obchodování a osobnímu přístupu paní Sáčkové, dokázali naši obchodní zástupci přinášet velice zajímavé obchodní zakázky a to i přes to, že v obchodování byli někteří z nich úplnými začátečníky. Obzvláště oceňuji podporu obchodních zástupců i nad rámec sjednaného kontraktu. Paní Sáčková byla vždy nápomocna v kterýkoliv okamžik a obchodním zástupcům poskytla vždy cenné rady a asistenci v jejich obchodních případech. Díky koučování si dokázali sami nastavit cíle, možnosti a priority. Během spolupráce jsem sledoval rostoucí sebevědomí obchodních zástupců při vedení obchodních jednání a hlavně zvyšující zájem o obchodní činnost.

Milan Zornik, jednatelwww.berrys.cz

Paní Sáčková je opravdu člověk na svém místě. Její profesionální přístup a maximální pečlivost při přípravě školení je doplněna otevřeností a pochopením v každém okamžiku. Její školení se nám líbilo po všech stránkách – jednak nám poskytlo nejen teoretický základ, ale i možnost vyzkoušet si to, co nás nejvíce trápilo během praktického cvičení. Paní Sáčková nám dodala energii, podpořila nás a povzbudila do další práce. Svými tipy a radami obohatila každého z nás. Její školení včetně odběru emailů se zajímavou tematikou vřele doporučujeme!

Eva Skýpalováwww.saxo.cz

Zdá se vám práce obchoďáka těžká a nevíte, kudy kam? Nebo naopak víte, ale potřebujete své obchodní strategie vyšperkovat? Ať jste v jakémkoliv stavu, věřte mi, že paní Ivana vás zaručeně posune tím nejlepším možným směrem. A to trefnými otázkami (které míří někdy opravdu hodně hluboko) a tím správným, jemným, vybičováním. Otevře vás, pozná, co ve vás je, a namotivuje tak, že již nebudete chtít dělat nic jiného, než na sobě neustále vědomě pracovat a mílovými kroky vylepšovat své obchodní dovednosti. A pokud jste nyní se svými obchodními dovednostmi spokojeni a myslíte si, že paní Ivanu nepotřebujete, tak jste na omylu. Život je růst a není nic horšího, než ustrnout. Pokud oslovíte paní Ivanu, ručím vám za to, že objevíte veliké rezervy, které se ve vás stále skrývají. Já jí tímto velmi děkuji za spolupráci, která pro mne byla velmi inspirativní a i nadále je a bude i velmi motivující. 🙂

Petra Jánová, www.berrys.cz

Pokud se absolvent má něčemu přiučit, potřebuje k tomu někoho se zkušenostmi, od koho se může učit. Ať už na to má pár hodin nebo celé roky. To už věděli i ve starověkém Římě. A právě taková je paní Sáčková. Je obchodníkem tělem i duší. Jako absolventka jsem nevěděla, jak vzít obchod za ten správný konec a cenné rady paní Sáčkové byly právě tím, co jsem potřebovala. Její přátelský s hlavně vnímavý přístup jak k obchodu, tak ke klientům, je velmi obdivuhodný. Právě díky paní Sáčkové jsem zjistila, co je mimo jiné u obchodování opravdu důležité - odhodlání a přátelský přístup. Paní Sáčková, veliké díky… 🙂

Klára Vencová, www.just4web.cz

Vážená paní Sáčková, moc děkuji za "Mikulášskou nadílku". Konečně jsem našla chvilku, abych Vám poděkovala za zajímavé tipy a články, které pravidelně odebírám. Mnoho z Vašich popisovaných situací a faktů ohledně práce obchodního zástupce znám velmi dobře z vlastní praxe, proto se zájmem čtu Vaší práci. Obchodem se zabývám 30 let jako podnikatelka. Mezi mnoha agresivními dravci v mé konkurenci jsem si někdy připadala bezmocně ztracená. Když jsem potom náhodně objevila Vaše stránky a přečetla si pár Vašich článků, uvědomila jsem si, že sdílím stejné názory na obchodní činnost jako vy a, že tedy moje snažení není zbytečné. Děkuji za Váš čas, který věnujete nám všem pro osobní rozvoj v podnikání a zvýšení sebevědomí každého z obchodních zástupců, jejichž práce je velmi náročná. Přeji hodně úspěchů a ještě jednou děkuji za skvělou podporu.

Pavlína DlouháDlouhý povrchové úpravy staveb, www.dlouha.net

S paní Sáčkovou jsem absolvovala koučink po telefonu. Naučila mě, že pokud má člověk kvalitní službu přizpůsobenou klientovi, není třeba mít ostych ji nabídnout. Paní Sáčková ochotně zodpověděla všechny mé dotazy, poskytla mi kvalitní zpětnou vazbu a mnoho cenných rad.
Pochopila jsem, jak důležité je umět klientovi položit ty správné otázky a tím zjistit, co ode mě potřebuje. Díky paní Sáčkové jsem udělala velký krok dopředu v tak potřebném umění „se prodat“. Za to jí velice vděčím a mohu její služby doporučit každému, kdo se v této dovednosti potřebuje rovněž zdokonalit.

JUDr. Ilona Černochová, LL.M., advokátka www.ilonacernochova.cz

Paní Ivaně chci poděkovat za její objektivní pohled nejen na samotný produkt, ale i na jeho webovou prezentaci. Je totiž jednak skvělá lyžařka a také zkušená obchodní zástupkyně v jednom. I my jsme se totiž dopustili časté chyby lidí, zapálených pro určitou věc. Některé z důležitých a vlastně základních skutečností o našich lyžích STAKI jsme patřičně nekomunikovali, protože jsme je nosili v hlavě jako samozřejmost. Znovu jsem se utvrdila v tom, že jakákoli konzultace, debata s někým tzv. ´zvenčí´, je žádoucí, protože zlepšení prezentace nabízeného produktu nebo služby je nezbytným předpokladem úspěchu v jeho či jejím prodeji. Inspirací je pro nás určitě i pracovní píle paní Ivany.

Eva Peterková, Ski Progress, s.r.o., www.staki.cz

Při hledání rad ohledně podnikání na internetu jsem našel web paní Sáčkové. Lehce jsem ho prošel a stáhnul si skvělou knihu pro obchodní zástupce. Dále jsem našel nabídku na emailové konzultace a tak jsem zkusil napsat. Odpověď přišla ještě tentýž den s návrhem na Skype konzultaci. Schůzka začala přesně v osm, tak jak bylo domluveno, což velmi oceňuji. Konzultací poté proběhlo několik a vždy pro mě byly přínosem. Praktický a neotřelý pohled paní Sáčkové na věc mě otevřel oči a zároveň mě navedl jak se na některé věci koukat očima zákazníků a to i přesto, že obor mého podnikaní je značně specializovaný. Pokud chcete zlepšit svou práci obchodního zástupce či podnikání tak neváhejte a kontaktujte paní Sáčkovou.

Josef Mencl MENCL PRO www.menclpro.cz

Dobrý den, děkuji za spolupráci. Před konzultacemi jsem měl dvě pracovní nabídky. Obě velmi zajímavé ale obě skýtaly určité problémy. Více než týden jsem se nemohl rozhodnout, které nabídce dám přednost. Díky dvěma konzultacím jsem se rychle dostal k praktickým informacím, které jsem potřeboval. Pomohly mi utřídit myšlenky a také mi pomohly lépe se připravit na pracovní pohovor. Paní Sáčkova dokáže rychle vyhodnotit poskytnuté informace a těm ihned přizpůsobit další komunikaci. Líbilo se mi, že okamžitě po konzultaci jsem obdržel naskenovaný zápis. Možná bych uvítal, kdyby byl samotný zápis přepsaný do trochu uspořádanější formy, než která vzniká během rozhovoru. Potěšila mne také cena konzultace. Domnívám se totiž, že hodnota poskytnutých informací několikanásobně převyšuje zaplacenou částku. Využít služeb paní Sáčkové doporučuji všem, kteří potřebují rychle ale systematicky poradit v problematice obchodování a zároveň očekávají určitý nadhled vycházející z dlouholeté praxe.

Michal Kyselý (konzultace)

Milá paní Ivano, velmi děkuji za koučink s Vámi. Jsem častým návštěvníkem Vašich webových stránkách, kde jsem již našla spoustu informací, které uplatňuji při své práci. Možnost koučinku jsem velmi uvítala. Pootevřelo mi to mysl podívat se na své starosti z jiných úhlů pohledu a hlavně hledat odpovědi v sobě a ve své práci. Byla to moje první zkušenost a musím říct že jsem byla mile překvapena jak to vlastně funguje. Změnil se mi úhle pohledu i přemýšlení a analyzovnání . Řešila jsem jak se ve svém podnikání posunout dál a tohle mi vážně pomohlo. Začala jsem si uvědomovat že se dívám na některé věci moc úzkostlivě a že je lepší nadhled. Posunulo mě to dopředu nejen v profesním ale i v soukromém životě. Před sezením s Vámi jsem měla spoustu obav a úzkostí že si s problémy nedokážu poradit , teď se cítím že se mi přirozenou cestou uvolnili obavy a práce, především komunikace s lidmi je přirozenější a uvolněná, což má pozitivní dopad na moji práci. Rozhovor s Vámi probíhal ve velmi příjemné atmosféře a posunul mě velmi rychle dopředu, rychleji než bych i při největší píli sama dokázala. Velmi Vám za to děkuji a přeji hodně úspěchů jak na poli pracovním tak v soukromí.

Jindra Klejchová (koučink)

Chcete v životě něco změnit? Chcete se věnovat obchodu? Máte to v hlavě, ale nevíte jak na to? Kde začít? Dejte si odvahu a napište paní Ivaně Sáčkové. Je to jeden z prvních kroků - někoho oslovit. Já to tak udělala a jsem moc ráda. Nejen za rady z oblasti obchodování, kde já jsem úplný nováček, ale také za to zaštěrchání hlavou a urovnání si priorit. Odpovědi na otázky, které jsou někde vzadu, ale pořád tam vrtají a nedají nám spát...Máte to taky tak? Jestli ano, potom neváhejte a obraťte se na paní Ivanu...Tímto bych jí chtěla poděkovat za čas, který mi věnovala a za odpovědi, na které jsem si díky jejímu koučování mohla dát odpovědi. Díky moc paní Ivo. Petra

Paní Petra (konzultace a koučink)

Dobrý večer, som na Vás mislela a chela som sa podakovat, že som sa mohla vyrozprávat a pripomenulo mi to aké je krásne precítit veci, ktoré chcem aby mi prisli do života, tým ako som sa dokázala prenies k tej skupine ludí, ktorý mi boli vdační, že som im pomohla, svojim sposobom som cítila ako závezok, že som fakt začala pravidelne od toho piatku cvičit 5 krát týždenne,spoznala som za posledné dva týždne kopu nových ludí a cítim sa plná života,podarilo sa mi schudnút za mesiac 6 kg,tak som rada a teraz už mám z cvičenia len radost,dnes sa mi konečne podarilo zarobit peniaze,čo sa značne prejavilo na mojom správaní, nakolko som hovorila pred chvýlou so známou cez skype a ona hned zbadala,že sa so mou nieco udialo, že mám iný hlas.

Denisa (koučink)

Mila pani Ivana, este len teraz som objavila Vase stranky, ale ako zacinajucemu "obchodakovi" mi velmi pomohli- urcite sa sem budem pravidelne vracat. Keby ste potrebovali niekedy podporit, som tu pre Vas- Vy uz ste ma svojimi clankami podporili 🙂 Prajem plno elanu do dalsieho pisania. S pozdravom

Zuzana Klaucova

Dobrý den, paní Sáčková, moc Vám děkuji za chytrý manuál pro obchodní zástupce. Určitě pomůže řadě lidí, kteří začínají nejen jako obchodní zástupci, ale i například v síťovém marketingu a pod.. S přáním hezkého dne

Bedřich Václavík

Dobrý den, Váš článek: Víte, kdo je Váš zákazník? je úžasný a doporučil bych ho přečíst všem. Všem myslím všem firmám a jejich obchodním zástupcům. V ČR je obchod v mých očích zdegenerovaný. Nejen že firmy nevědí kdo je jejich zákazníkem, ale setkal jsem se i s případem kdy to vědět nechtějí. Popsal bych to tak – už sis nakoupil, tak mě nezajímáš… další… Tak jsem si postěžoval a jdu číst další vaše články. Přeji vám mnoho úspěchů

Pavel Gábriš

Dobrý den paní Sáčková, toto strašně ráda čtu a hlavně doporučení jak se negativních myšlenek zbavit!!!Je pravda,že lidé mají hodně černé myšlení,ale poraďte jak s nimi mluvit,aby člověk nevypadal, že je z jiného světa? Koupila jsem si i od Louis l.Hay Mocné myšlenky s afirmacemi a moc mi pomáhají,ale příjde v zápětí někdo a začne na mě chrlit negativum.O knížce každému asi člověk říct nemůže,protože né,že by byl tak úplně za blázna,ale koukají jinak.Nebo je to můj špatný úhel pohledu? Ale určitě čtu pozorně každou vaši poštu a moc mi pomáhá.Děkuji,že tomu tento čas věnujete.S pozdravem a přáním krásného dne,věrná čtenářka

Monika Junková

Dobrý den paní Ivo. Chtěla bych Vám poděkovat za krásná slova a pomoc při našem sezení přes Skype. Nejsem obchoďák, ale vlastním obchod se Smíšeným zbožím a nynější krize se mě taky dotkla, tak jako každýho. A po Vašich slovech jsem se rozhodla, že to nevzdám a v obchodě budu pokračovat. Řešily jsme spolu i nějaké moje rodinné problémy. Pochopila jsem, že mé starosti si stejně budu muset vyřešit sama, ale také jsem pochopila, že každá rodina má svoje kostlivce a je jenom na nás, jak rychle je budeme chtít vymíst a jestli je vůbec budeme chtít vymíst. Snažím se a nakoupila jsem si už potřebný nářadí (knížky o pozitivním myšlení…atd.) a čtu a čtu a čtu! Děkuji také za Vaše články, které jsou přínosem, pro toho, kdo chce, aby mu byly přínosem. Tak hodně zdaru Vaší práci a čím dál víc klientů Vám přeje

Irena Stupkováobchod se Smíšeným zbožím

Dobrý den paní Sáčková, viděla jsem vaší přednášku s paní Michaličkovou na webináři. Jsem moc ráda, že předáváte své zkušenosti dalším lidem a pomáháte jim. Mou profesí je také práce s lidmi ve finančním oboru-finanční poradenství. Pomáhám lidem řešit jejich situace ve financích a zpracovávat finanční plány do budoucna. Práce s finančním trhem a s lidmi potřebuje také neustálé vzdělávání. Jsem ráda, když lidi mají možnost se obrátit na člověka odborníka s dobrým srdcem, který jim poskytne, dobré informace a pomůže řešit to, co potřebují. Budu moc ráda za vaše zkušenosti v obchodě.

Ilona Karlíková, ilona-karlikova@seznam.cz

Máte nějaké otázky? Potřebujete doplnit informace?
Nebo jste vedoucí obchodního týmu a chtěli byste individuální školení. 

Napište mi na info@ivanasackova.cz nebo volejte na +420 776 309 157

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.