Kdo jsem

Kouč, mentor a trenér obchodních zástupců a podnikatelů.

Měním úhel pohledu na prodej. Zlepšuji prodejní výsledky a zvyšuji efektivitu prodeje.  Díky tomu, za méně času více vyděláte. 

Mojí vizí je změna úhlu pohledu na prodej

Chci zvýšit kredibilitu obchodních zástupců, díky tomu i jejich hrdost na práci, kterou dělají.  

Jako mentor, kouč i obchodní zástupce vím, že i u nás funguje obchod win x win, který je založený na partnerství. Kdy od jednacího stolu odcházejí všichni zúčastnění spokojeni a z obchodních partnerů mohou být i přátelé. Spolupráce se změní na dlouhodobou spolupráci. Ze zákazníků se stávají spokojení zákazníciz obchodníků jsou špičkoví obchodníci. Díky tomu jsou firmy stále úspěšnější.

Skvěle znám práci obchodního zástupce a manažera.

Přes 20 let se věnuji práci obchodního zástupce. Víc jak 17 let v roli obchoďáka. Od roku 2011 působím i jako kouč, mentor, lektor a trenér  obchodních zástupců a podnikatelů. Zlepšuji jejich prodejní výsledky a zvyšuji efektivitu prodeje. Nejčastěji o 20 % - 35 %.

Se zvýšením prodejních výsledků pomáhám nejen začínajícím obchodním zástupcům, ale i zkušeným obchodním týmům a jejich manažerům. Absolventi mých školení a kurzů zlepšují svoje prodejní výsledky o desítky procent.

Jsem autorkou

několika e-booků, on-line kurzů, a autorkou online projektu „Školení pro obchodní zástupce“. Publikuji články, pořádám školení, workshopy, koučuji obchodní zástupce ve firmách i v „terénu“ u zákazníků. Proškolila jsem už přes 8.836 obchodníků osobně nebo online. 

Akreditace MŠMT

Akreditace kouče: Licence 130430777
Mezinárodní akreditace a akreditace MŠMT ČR

Pracovní zkušenosti:
Profil LinkedIn

Certifikace MŠMT

Certifikáty - obchodní dovednosti:
Certifikáty MŠMT

Reference práce OZ: 
HIT CZ Filtrační sáčky s.r.o.

17 let praxe obchodního zástupce a manažera představuje například:

  • přes 880 000 km plánovaných cest k zákazníkům
  • více jak 40 000 hodin v terénu, mezi zákazníky
  • cca 32 000 obchodních jednání
  • tisíce úspěšných prodejů
  • tisíce spokojených zákazníků
  • mnohokrát jsem slyšela „NE“
  • práce se mi změnila na poslání

Jak jsem začínala?

K této profesi jsem se dostala před 20 lety. Potřebovala jsem peníze, jako asi každý. Místo znalostí a zkušeností jsem měla nadšení a touhu být úspěšná. Nadšení a touha mi zůstala, navíc mám ještě znalosti a zkušenosti z terénu. Prodávala jsem korporátním subjektům, podnikatelům i živnostníkům. Dobré zkušenosti mám i s přímým prodejem.

Začínala jsem reklamou a inzercí do katalogů, na CD, další služby v tomto směru následovaly. Posledních 11 let jsem se pohybovala v prostředí MO a VO. Mým královstvím byla Jižní a potom celá Morava. Mojí kanceláří bylo auto. Podle potřeby firmy jsem poskytovala mentoring, konzultace a zaškolovala nové OZ. Pokud se se mnou chcete seznámit více, přečtěte si celý můj příběh.