Školení, workshopy a online kurzy

Obsah seminářů, workshopů a online kurzů
připravuji na základě obchodních a prodejních zkušeností.

V obchodě se pohybuji 20 let.  Z toho 17 let jako obchodní zástupce a od roku 2011 jsem kouč a trenér obchodních zástupců. Díky tomu účastníkům školení, workshopů a online kurzů,

měním jejich úhel pohledu na prodej, zlepšuji prodejní výsledky,
zvyšuji jejich efektivitu prodeje.

To znamená, že obchodní zástupci za méně času více prodají a vydělají.

Máte tým obchodních zástupců a potřebujete ho rozhýbat?  Připravím pro vás na míru:  školení - workshopy, koučování obchodních zástupců v terénu, přímo u zákazníků.  Napište mi na info@ivanasackova.cz nebo zavolejte na 776309157

Pro jednotlivce momentálně nejsou vypsané žádné termíny otevřených školení - workshopů. Můžete využít praktický online kurz Klíčové obchodní a prodejní dovednosti, který dokonale spojuje výhody živého školení a online kurzu.

Klíčové obchodní a prodejní dovednosti pro obchodní zástupce

Díky kterým za méně času více prodáte a více vyděláte.

Praktický online kurz,
který dokonale spojuje výhody živého školení a online kurzu.

Je vytvořen ze záznamu oblíbeného živého školení, kterým prošlo 228 spokojených účastníků.

Obsahuje přes 4 hodiny videí, přes 170 principů, postupů, návodů a příkladů z praxe. Navíc je doplněn o akční kroky, praktická cvičení a bonusový materiál. Díky tomu, za méně času více prodáte a více vyděláte.

SAXO spol. s r.o. Paní Sáčková je opravdu člověk na svém místě. Její profesionální přístup a maximální pečlivost při přípravě školení je doplněna otevřeností a pochopením v každém okamžiku. Její školení se nám líbilo po všech stránkách – jednak nám poskytlo nejen teoretický základ, ale i možnost vyzkoušet si to, co nás nejvíce trápilo během praktického cvičení. Paní Sáčková nám dodala energii, podpořila nás a povzbudila do další práce. Svými tipy a radami obohatila každého z nás. Její školení včetně odběru emailů se zajímavou tematikou vřele doporučujeme!

Eva Skýpalová SAXO spol. s r.o. Václavská 458, 760 01 Zlín - Kudlov, Czech Republic web: www.saxo.cz

Díky dlouholetým zkušenostem v obchodování a osobnímu přístupu paní Sáčkové, dokázali naši obchodní zástupci přinášet velice zajímavé obchodní zakázky a to i přes to, že v obchodování byli někteří z nich úplnými začátečníky. Obzvláště oceňuji podporu obchodních zástupců i nad rámec sjednaného kontraktu. Paní Sáčková byla vždy nápomocna v kterýkoliv okamžik a obchodním zástupcům poskytla vždy cenné rady a asistenci v jejich obchodních případech. Díky koučování si dokázali sami nastavit cíle, možnosti a priority. Během spolupráce jsem sledoval rostoucí sebevědomí obchodních zástupců při vedení obchodních jednání a hlavně zvyšující zájem o obchodní činnost.

Milan Zornik, jednatel www.berrys.cz