Školení, workshopy a online kurzy

Obsah seminářů, workshopů a online kurzů
připravuji na základě obchodních a prodejních zkušeností.

V obchodě se pohybuji 20 let.  Z toho 17 let jako obchodní zástupce a od roku 2011 jsem kouč a trenér
obchodních zástupců. Díky tomu účastníkům školení, workshopů a online kurzů,

měním jejich úhel pohledu na prodej, zlepšuji prodejní výsledky,
zvyšuji jejich efektivitu prodeje.

To znamená, že obchodní zástupci za méně času více prodají a vydělají.

Máte tým obchodních zástupců a potřebujete ho proškolit nebo znovu nastartovat?  Připravím pro vás na míru:  školení - workshopy, koučování obchodních zástupců v terénu, přímo u zákazníků.  Napište mi na info@ivanasackova.cz nebo zavolejte na 776309157

Pro jednotlivce momentálně není vypsané otevřené školení - workshop. 
Můžete využít praktický online kurz Klíčové obchodní a prodejní dovednosti, který dokonale spojuje výhody živého školení a online kurzu.

Otevřené školení

Klíčové obchodní a prodejní dovednosti, které musíte znát, abyste úspěšně prodali.

  • Školení - workshop, kde získáte konkrétní postupy a návody. Naučíte se jak oslovíte vašeho zákazníka a jak s ním komunikovat. aby zákazník koupil právě od vás. A mnoho dalšího...

Školením už prošlo 228 spokojených absolventů.

Otevřené školení

Školení - workshop: Jak oslovit 4 x méně zákazníků a domluvit si 3 x více schůzek.

  • Školení - workshop, kde dostanete konkrétní postupy a návody díky kterým oslovíte 4 x méně zákazníků domluvíte 3 x více schůzek. Zvýšíte úspěšnost oslovení zákazníků až o 63 %

Osobně jsem proškolila, trénovala obchodníky z více jak 73 firem.

Pro firmy na míru

Školení - workshopy na míru, koučování v terénu u vašich zákazníků, koučink ...

  • Obsah firemních školení, workshopů připravuji na míru, na základě konzultace vašich potřeb a požadavků. Cca 30 - 60 min. telefonické nebo osobní konzultace poskytuji zdarma.

Proškolila jsem už přes 8.836  obchodních zástupců.

Klíčové obchodní a prodejní dovednosti pro obchodní zástupce

Díky kterým za 3x méně času prodáte o 35 %  víc a víc vyděláte.

Praktický online kurz,
který dokonale spojuje výhody živého školení a online kurzu.

Je vytvořen ze záznamu oblíbeného živého školení, kterým prošlo 228 spokojených účastníků.

Obsahuje přes 4 hodiny videí, přes 170 principů, postupů, návodů a příkladů z praxe. Navíc je doplněn o akční kroky, praktická cvičení a bonusový materiál. Díky tomu, za méně času více prodáte a více vyděláte.

SAXO spol. s r.o. Paní Sáčková je opravdu člověk na svém místě. Její profesionální přístup a maximální pečlivost při přípravě školení je doplněna otevřeností a pochopením v každém okamžiku. Její školení se nám líbilo po všech stránkách – jednak nám poskytlo nejen teoretický základ, ale i možnost vyzkoušet si to, co nás nejvíce trápilo během praktického cvičení. Paní Sáčková nám dodala energii, podpořila nás a povzbudila do další práce. Svými tipy a radami obohatila každého z nás. Její školení včetně odběru emailů se zajímavou tematikou vřele doporučujeme!

Eva Skýpalová SAXO spol. s r.o. Václavská 458, 760 01 Zlín - Kudlov, Czech Republic web: www.saxo.cz

Díky dlouholetým zkušenostem v obchodování a osobnímu přístupu paní Sáčkové, dokázali naši obchodní zástupci přinášet velice zajímavé obchodní zakázky a to i přes to, že v obchodování byli někteří z nich úplnými začátečníky. Obzvláště oceňuji podporu obchodních zástupců i nad rámec sjednaného kontraktu. Paní Sáčková byla vždy nápomocna v kterýkoliv okamžik a obchodním zástupcům poskytla vždy cenné rady a asistenci v jejich obchodních případech. Díky koučování si dokázali sami nastavit cíle, možnosti a priority. Během spolupráce jsem sledoval rostoucí sebevědomí obchodních zástupců při vedení obchodních jednání a hlavně zvyšující zájem o obchodní činnost.

Milan Zornik, jednatel www.berrys.cz