DÁRKOVÉ POUKAZY

Přemýšlíte nad tím, jak podpořit, osobní růst, motivaci
a zvýšit efektivitu v prodeji? 

U sebe nebo vašeho obchodního týmu (obchodních zástupců, obchodních manažerů,
obchodních reprezentantů a dalších obchodníků v B2B).

Dárkovým poukazem na koučink, konzultace, e-knihu, kurz,
školení a další služby to vyřešíte.  

                  Nic nezkazíte, protože si můžete vybrat,
                  co nejvíce  podpoří nejvíc! růst, motivaci
                  nebo zvýšení efektivity prodeje
                

Poukaz platí na nákup produktů a služeb společnosti Prodej s nadhledem s.r.o. Dá se využít prostřednictvím objednávky na www.ivanasackova.cz nebo na základě telefonické dohody a individuální objednávky.

Více informací

Poukaz platí na nákup produktů a služeb společnosti Prodej s nadhledem s.r.o. Dá se využít prostřednictvím objednávky na www.ivanasackova.cz nebo na základě telefonické dohody a individuální objednávky.

Více informací

Poukaz platí na nákup produktů a služeb společnosti Prodej s nadhledem s.r.o. Dá se využít prostřednictvím objednávky na www.ivanasackova.cz nebo na základě telefonické dohody a individuální objednávky.

Více informací

SAXO spol. s r.o. Paní Sáčková je opravdu člověk na svém místě. Její profesionální přístup a maximální pečlivost při přípravě školení je doplněna otevřeností a pochopením v každém okamžiku. Její školení se nám líbilo po všech stránkách – jednak nám poskytlo nejen teoretický základ, ale i možnost vyzkoušet si to, co nás nejvíce trápilo během praktického cvičení. Paní Sáčková nám dodala energii, podpořila nás a povzbudila do další práce. Svými tipy a radami obohatila každého z nás. Její školení včetně odběru emailů se zajímavou tematikou vřele doporučujeme!

Eva Skýpalová SAXO spol. s r.o. Václavská 458, 760 01 Zlín - Kudlov, Czech Republic web: www.saxo.cz

Díky dlouholetým zkušenostem v obchodování a osobnímu přístupu paní Sáčkové, dokázali naši obchodní zástupci přinášet velice zajímavé obchodní zakázky a to i přes to, že v obchodování byli někteří z nich úplnými začátečníky. Obzvláště oceňuji podporu obchodních zástupců i nad rámec sjednaného kontraktu. Paní Sáčková byla vždy nápomocna v kterýkoliv okamžik a obchodním zástupcům poskytla vždy cenné rady a asistenci v jejich obchodních případech. Díky koučování si dokázali sami nastavit cíle, možnosti a priority. Během spolupráce jsem sledoval rostoucí sebevědomí obchodních zástupců při vedení obchodních jednání a hlavně zvyšující zájem o obchodní činnost.

Milan Zornik, jednatel www.berrys.cz

Často kladené otázky

k použití DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

Kdy mi bude poukaz doručen?

Dárkový poukaz obdržíte po zaplacení do e-mailové schránky uvedené v objednávce. Potom už stačí poukaz vytisknout. Na uplatnění poukazu je 1 rok. V případě, že je poukaz jako dárek/benefit přiložte k němu i kód pro jeho uplatnění, který jste obdrželi společně s daňovým dokladem.

Je možné mít poukaz i v jiné hodnotě?

Na přání pro vás vytvořím jakoukoliv hodnotu „Dárkového poukazu“ - stačí mi na email
info@ivanasackova.cz , poslat objednávku s požadovanou hodnotou poukazu, včetně vašich fakturačních údajů

Jak zaplacený poukaz uplatním?

Pro uplatnění Dárkového poukazu při nákupu vybraného produktu nebo služeb,zadáte v objednávce do pole „SLEVOVÝ KÓD", kód, který obdržíte po jeho úhradě e-mailem. Přijde vám současně s daňovým dokladem.

Kde můžu poukaz uplatnit?

Poukaz platí na nákup produktů a služeb společnosti Prodej s nadhledem s.r.o. Dá se využít prostřednictvím objednávky na www.ivanasackova.cz nebo na základě telefonické dohody a individuální objednávky.

Jaká je platnost poukazu?

Platnost dárkového poukazu je 1 rok od jeho zakoupení. Poukaz je určen pro 1 použití. Produkt nebo služba musí být ve vyšší hodnotě než je hodnota uplatňovaného poukazu. Hodnotu poukazu nelze směnit zpět za hotovost.

Je možné i zaslání vytištěného poukazu?

Ano. Je možné i zaslání „ Dárkového poukazu“ vytištěného na speciálním dárkovém papíře a to doporučeně Českou poštou. Zaslání dárkového poukazu máte jako bonus zdarma. Neúčtuji tisk, balné ani poštovné.

Vyberte se si z Dárkových poukazů v oblíbených hodnotách:

DÁRKOVÝ POUKAZ
500 Kč
Platnost dárkového poukazu je 1 rok od jeho zakoupení.
Dárkový poukaz obdržíte po zaplacení do e-mailové schránky uvedené v objednávce.
Objednat
Poukaz platí na nákup produktů a služeb společnosti Prodej s nadhledem s.r.o. Dá se využít prostřednictvím objednávky na www.ivanasackova.cz
DÁRKOVÝ POUKAZ
2000 Kč
Platnost dárkového poukazu je 1 rok od jeho zakoupení.
Dárkový poukaz obdržíte po zaplacení do e-mailové schránky uvedené v objednávce.
Objednat
Poukaz platí na nákup produktů a služeb společnosti Prodej s nadhledem s.r.o. Dá se využít prostřednictvím objednávky na www.ivanasackova.cz

Jak koučink a konzultace zlepšují život a pomáhají růst?

S paní Sáčkovou jsem absolvovala koučink po telefonu. Naučila mě, že pokud má člověk kvalitní službu přizpůsobenou klientovi, není třeba mít ostych ji nabídnout. Paní Sáčková ochotně zodpověděla všechny mé dotazy, poskytla mi kvalitní zpětnou vazbu a mnoho cenných rad.
Pochopila jsem, jak důležité je umět klientovi položit ty správné otázky a tím zjistit, co ode mě potřebuje. Díky paní Sáčkové jsem udělala velký krok dopředu v tak potřebném umění „se prodat“. Za to jí velice vděčím a mohu její služby doporučit každému, kdo se v této dovednosti potřebuje rovněž zdokonalit.

JUDr. Ilona Černochová, LL.M., advokátka www.ilonacernochova.cz

Dobrý den, děkuji za spolupráci. Před konzultacemi jsem měl dvě pracovní nabídky. Obě velmi zajímavé ale obě skýtaly určité problémy. Více než týden jsem se nemohl rozhodnout, které nabídce dám přednost. Díky dvěma konzultacím jsem se rychle dostal k praktickým informacím, které jsem potřeboval. Pomohly mi utřídit myšlenky a také mi pomohly lépe se připravit na pracovní pohovor. Paní Sáčkova dokáže rychle vyhodnotit poskytnuté informace a těm ihned přizpůsobit další komunikaci. Líbilo se mi, že okamžitě po konzultaci jsem obdržel naskenovaný zápis. Možná bych uvítal, kdyby byl samotný zápis přepsaný do trochu uspořádanější formy, než která vzniká během rozhovoru. Potěšila mne také cena konzultace. Domnívám se totiž, že hodnota poskytnutých informací několikanásobně převyšuje zaplacenou částku. Využít služeb paní Sáčkové doporučuji všem, kteří potřebují rychle ale systematicky poradit v problematice obchodování a zároveň očekávají určitý nadhled vycházející z dlouholeté praxe.

Michal Kyselý (konzultace)

Milá paní Ivano, velmi děkuji za koučink s Vámi. Jsem častým návštěvníkem Vašich webových stránkách, kde jsem již našla spoustu informací, které uplatňuji při své práci. Možnost koučinku jsem velmi uvítala. Pootevřelo mi to mysl podívat se na své starosti z jiných úhlů pohledu a hlavně hledat odpovědi v sobě a ve své práci. Byla to moje první zkušenost a musím říct že jsem byla mile překvapena jak to vlastně funguje. Změnil se mi úhle pohledu i přemýšlení a analyzovnání . Řešila jsem jak se ve svém podnikání posunout dál a tohle mi vážně pomohlo. Začala jsem si uvědomovat že se dívám na některé věci moc úzkostlivě a že je lepší nadhled. Posunulo mě to dopředu nejen v profesním ale i v soukromém životě. Před sezením s Vámi jsem měla spoustu obav a úzkostí že si s problémy nedokážu poradit , teď se cítím že se mi přirozenou cestou uvolnili obavy a práce, především komunikace s lidmi je přirozenější a uvolněná, což má pozitivní dopad na moji práci. Rozhovor s Vámi probíhal ve velmi příjemné atmosféře a posunul mě velmi rychle dopředu, rychleji než bych i při největší píli sama dokázala. Velmi Vám za to děkuji a přeji hodně úspěchů jak na poli pracovním tak v soukromí.

Jindra Klejchová (koučink)

Paní Ivaně chci poděkovat za její objektivní pohled nejen na samotný produkt, ale i na jeho webovou prezentaci. Je totiž jednak skvělá lyžařka a také zkušená obchodní zástupkyně v jednom. I my jsme se totiž dopustili časté chyby lidí, zapálených pro určitou věc. Některé z důležitých a vlastně základních skutečností o našich lyžích STAKI jsme patřičně nekomunikovali, protože jsme je nosili v hlavě jako samozřejmost. Znovu jsem se utvrdila v tom, že jakákoli konzultace, debata s někým tzv. ´zvenčí´, je žádoucí, protože zlepšení prezentace nabízeného produktu nebo služby je nezbytným předpokladem úspěchu v jeho či jejím prodeji. Inspirací je pro nás určitě i pracovní píle paní Ivany.

Eva Peterková, Ski Progress, s.r.o., www.staki.cz

Při hledání rad ohledně podnikání na internetu jsem našel web paní Sáčkové. Lehce jsem ho prošel a stáhnul si skvělou knihu pro obchodní zástupce. Dále jsem našel nabídku na emailové konzultace a tak jsem zkusil napsat. Odpověď přišla ještě tentýž den s návrhem na Skype konzultaci. Schůzka začala přesně v osm, tak jak bylo domluveno, což velmi oceňuji. Konzultací poté proběhlo několik a vždy pro mě byly přínosem. Praktický a neotřelý pohled paní Sáčkové na věc mě otevřel oči a zároveň mě navedl jak se na některé věci koukat očima zákazníků a to i přesto, že obor mého podnikaní je značně specializovaný. Pokud chcete zlepšit svou práci obchodního zástupce či podnikání tak neváhejte a kontaktujte paní Sáčkovou.

Josef Mencl MENCL PRO www.menclpro.cz

Jako kouč a trenér jsem proškolila přes 8836 obchodníků. 

Měním úhel pohledu na prodej. 

Zlepšuji prodejní výsledky.

Zvyšuji efektivitu prodeje. 

Za 3x méně času prodáte až o 35 % víc a díky tomu víc vyděláte.

Jsem autorkou několika e-booků, on-line kurzů, a autorkou online projektu „Školení pro obchodní zástupce“.

Publikuji články, pořádám školení, workshopy, koučuji obchodní zástupce ve firmách i v „terénu“ u zákazníků.

Díky dlouholetým zkušenostem v obchodování a osobnímu přístupu paní Sáčkové, dokázali naši obchodní zástupci přinášet velice zajímavé obchodní zakázky a to i přes to, že v obchodování byli někteří z nich úplnými začátečníky. Paní Sáčková byla vždy nápomocna v kterýkoliv okamžik a obchodním zástupcům poskytla vždy cenné rady a asistenci v jejich obchodních případech. Díky koučování si dokázali sami nastavit cíle a priority. Sledoval jsem rostoucí sebevědomí obchodních zástupců při vedení obchodních jednání a hlavně zvyšující zájem o obchodní činnost.

Milan Zornik, jednatel www.berrys.cz

Paní Sáčková je opravdu člověk na svém místě. Její profesionální přístup a maximální pečlivost je doplněna otevřeností a pochopením v každém okamžiku. Její školení se nám líbilo po všech stránkách – jednak nám poskytlo nejen teoretický základ, ale i možnost vyzkoušet si to, co nás nejvíce trápilo během praktického cvičení. Paní Sáčková nám dodala energii, podpořila nás a povzbudila do další práce. Její školení vřele doporučujeme!

Eva Skýpalová SAXO spol. s r.o. Václavská 458, 760 01 Zlín - Kudlov, Czech Republic web: www.saxo.cz

Jaké by to bylo, kdyby se splnilo vaše očekávání

a měli byste o 10 %, 20 %, 35 % i víc procent lepší prodejní výsledky a díky tomu i vyšší provize?

A to nemluvím o tom, jaké by to bylo, kdybyste se

nemuseli strachovat jestli vyděláte dost na zaplacení hypotéky a na složenky, kterých stále přibývá.


Vyberte se si z Dárkových poukazů v oblíbených hodnotách:

DÁRKOVÝ POUKAZ
500 Kč
Platnost dárkového poukazu je 1 rok od jeho zakoupení.
Dárkový poukaz obdržíte po zaplacení do e-mailové schránky uvedené v objednávce.
Objednat
Poukaz platí na nákup produktů a služeb společnosti Prodej s nadhledem s.r.o. Dá se využít prostřednictvím objednávky na www.ivanasackova.cz
DÁRKOVÝ POUKAZ
2000 Kč
Platnost dárkového poukazu je 1 rok od jeho zakoupení.
Dárkový poukaz obdržíte po zaplacení do e-mailové schránky uvedené v objednávce.
Objednat
Poukaz platí na nákup produktů a služeb společnosti Prodej s nadhledem s.r.o. Dá se využít prostřednictvím objednávky na www.ivanasackova.cz

Pokud se absolvent má něčemu přiučit, potřebuje k tomu někoho se zkušenostmi, od koho se může učit. Ať už na to má pár hodin nebo celé roky. To už věděli i ve starověkém Římě. A právě taková je paní Sáčková. Je obchodníkem tělem i duší. Jako absolventka jsem nevěděla, jak vzít obchod za ten správný konec a cenné rady paní Sáčkové byly právě tím, co jsem potřebovala. Její přátelský s hlavně vnímavý přístup jak k obchodu, tak ke klientům, je velmi obdivuhodný. Právě díky paní Sáčkové jsem zjistila, co je mimo jiné u obchodování opravdu důležité - odhodlání a přátelský přístup. Paní Sáčková, veliké díky… :)

Klára Vencová, www.just4web.cz

Zdá se vám práce obchoďáka těžká a nevíte, kudy kam? Nebo naopak víte, ale potřebujete své obchodní strategie vyšperkovat? Ať jste v jakémkoliv stavu, věřte mi, že paní Ivana vás zaručeně posune tím nejlepším možným směrem. A to trefnými otázkami (které míří někdy opravdu hodně hluboko) a tím správným, jemným, vybičováním. Otevře vás, pozná, co ve vás je, a namotivuje tak, že již nebudete chtít dělat nic jiného, než na sobě neustále vědomě pracovat a mílovými kroky vylepšovat své obchodní dovednosti. A pokud jste nyní se svými obchodními dovednostmi spokojeni a myslíte si, že paní Ivanu nepotřebujete, tak jste na omylu. Život je růst a není nic horšího, než ustrnout. Pokud oslovíte paní Ivanu, ručím vám za to, že objevíte veliké rezervy, které se ve vás stále skrývají. Já jí tímto velmi děkuji za spolupráci, která pro mne byla velmi inspirativní a i nadále je a bude i velmi motivující. :)

Petra Jánová, www.berrys.cz

Máte nějaké otázky? Potřebujete doplnit informace?
Nebo jste vedoucí obchodního týmu a chtěli byste individuální školení. 

Napište mi na info@ivanasackova.cz nebo volejte na +420 776 309 157

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.