Jak vám v práci funguje Zákon přitažlivosti?

Chodíte do práce, protože musíte vydělat na hypotéky? Nebo vás práce i baví? Jaké myšlenky máte v hlavě? Myslíte pozitivně nebo negativně. Váš postoj a myšlení stojí za vším “Co si přitahujete do života”. Zákon přitažlivosti ve vašem životě funguje. Mnozí lidé vůbec netuší, že tento zákon existuje. Někteří jej považují za výmysl, někteří o něm niky neslyšeli. Zákon přitažlivosti je sladkým tajemstvím lidí, kteří se zajímají o osobní rozvoj.

Zákon přitažlivosti funguje i tam, kde se jenom nadává a svaluje vina na druhé. Bohužel tito lidé o něm nemají ani tušení. Tento zákon funguje ve dvou rovinách pozitivní i negativní. Mnoho lidí má podobnou zkušenost. Objeví se nějaký problém, na něj se nabalí další a další. Většinou se takové období komentuje slovy: ” Na po…nýho i záchod spadne”. Přesně v tomto případě Zákon přitažlivosti funguje naprosto dokonale.

Zákon přitažlivosti působí vzájemné přitahování podobného. Vaše myšlenky se zhmotní a vy si přitáhnete věci nebo situace, na které stále myslíte. Bohužel, nikde není dáno ani psáno, že se má zákon projevit pozitivně.

Z pohledu práce obchodního zástupce vím, že tento zákon funguje. V začátcích jsem si prošla také obdobím, kdy se mi najednou přestalo dařit. Do té doby jsem podobnou zkušenost neměla. Byla jsem novou situací zaskočená. Trvalo asi 14 dní, než jsem se z toho vyhrabala. Dnes už vím, že jsem si tuto situaci přivodila vlastním myšlením. Věděla jsem, že tento region bývá hodně slabý. Úspěšných prodejů v něm nikdy moc nebylo. V hlavě jsem si vytvořila obraz nízkého prodeje a ono se vše vyplnilo.

Hlídejte si vaše myšlenky, přitahujete si to, na co myslíte.

Když máte nějaké pochybnosti o uzavření obchodu, neprodáte. Vidíte ve vašich představách, jak vás zákazník odmítá? Budete odmítnuti. Vaše podvědomí už předem připravujete na neúspěch. Při obchodním jednání se podvědomě chováte tak, že úspěšný obchod uzavřít nemůžete. Vaše tělo vysílá negativní signály. Až je po jednání ještě řeknete: “Já to tušil, že to tak dopadne”. Dopadli jste přesně podle vašeho myšlení, podle vaší myšlenkové mapy.

Před obchodní schůzkou si představujte její úspěšný průběh. Od samého začátku jednání až po její úspěšné završení. Představte si vývoj obchodního jednání přesně tak, jak chcete. Fígl je v tom, že si podvědomí naladíte na úspěch. Budete se chovat pozitivně. Váš výraz, slova a celkový postoj vyzařují pozitivní energii. Všechna pozitivní energie je zaměřena na úspěšné jednání.

Klíč k Zákonu přitažlivosti objevíte na přednášce zdarma. Klíč k úspěšnému prodeji najdete v PDF knize, Nastartujte kariéru obchodního zástupce, snadno a chytře. Vyžádejte si ji zdarma.

 

Ivana Sáčková
Skvěle se vyznám v práci obchodního zástupce. Věnuji se ji přes 19 let. S radostí pomáhám obchodním zástupcům a podnikatelům zvyšovat úspěšnost a efektivitu prodeje. Díky tomu za stejný čas více prodají a žijí své sny.
Jsem autorkou jedinečného e-booku Manuál úspěšného obchodního zástupce , ve kterém předávám ověřené prodejní principy a úspěšnou obchodní strategii. díky které můžete i vy nělikanásobně rozšířit maloobchodní síť zákazníků. dovézt rekordní tržbu v historii firmy a žít své sny.
Komentáře
  1. Martin Mažár napsal:

    Ja využívam zákon príťažlivosti už asi 12 rokov, odkedy som začal pracovať v jednej maklérskej spoločnosti ako predajca. Funguje to naozaj neuveriteľne.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *