Mezi nejžádanější profese patří obchodní zástupce.

Víte, že profese obchodního zástupce patří mezi nejžádanější? Firmy i personální agentury narážejí stále na stejný problém. Nemohou obsadit pozice nejžádanější profese.  Na trhu je po obchodních zástupcích hlad.

Co, to pro Vás znamená? Nezaměstnanost a krize může být Vaší příležitostí a ne noční můrou. Využijte krize a velkou nezaměstnanost ve Váš prospěch. 

Když do vyhledávačů na internetu zadáte, profese obchodního zástupce, obchodní zástupce, práce obchodního zástupce, zobrazí se Vám množství odkazů na požadavky práce obchodního zástupce, hledáme obchodní zástupce, …

Další množství zobrazených odkazů řadí profesi obchodního zástupce mezi nejžádanější.

Víte, co je důvodem, proč se nedaří tyto profese obsazovat?  

Požadavky na vzdělání a zkušenosti obchodních zástupců. Uchazeči nesplňují kritéria personální agentury, která se určují podle požadavků firem.

Na stránkách  iDNES.cz, vyšel průzkum společnosti Manpower, v článku: “Firmy budou nabírat, nouzi mají o obchodní zástupce, řidiče a uklízečky.”1 V článku najdete tabulku: “TOP 10 nejhůře obsazovaných míst.” a důvody neúspěchu při obsazování pozice obchodního zástupce.

Co, z toho plyne? Jediné, profese obchodního zástupce má budoucnost! Dlouhodobě je poptávka po úspěšných obchodních zástupcích a tento trend pokračuje.

Máte odvahu, hledáte změnu, líbí se Vám profese obchodního zástupce?  Seznamte se s profesí obchodního zástupce. Zjistěte si informace, které Vám tuto práci přiblíží.

Mezi lidmi kolují různé mýty, které vykreslují obchodní zástupce ve špatném světle.  Práce obchodního zástupce ve Vašem okolí nevyvolá obdiv a ani úctu, spíše posměšky. Jestli Vás tyto skutečnosti neodradily, začněte se vzdělávat a připravovat na tuto profesi.

Jak začít?

Pozitivní postoj a zdravé sebevědomí Vám pomohou, stát se úspěšným obchodním zástupcem.

1 Zdroj:http://ekonomika.idnes.cz/firmy-budou-nabirat-nouzi-maji-o-obchodni-zastupce-ridice-a-uklizecky-1kp-/ekonomika.aspx?c=A110614_140557_ekonomika_spi

Ivana Sáčková
Skvěle se vyznám v práci obchodního zástupce. Věnuji se ji přes 19 let. S radostí pomáhám obchodním zástupcům a podnikatelům zvyšovat úspěšnost a efektivitu prodeje. Díky tomu za stejný čas více prodají a žijí své sny.
Jsem autorkou jedinečného e-booku Manuál úspěšného obchodního zástupce , ve kterém předávám ověřené prodejní principy a úspěšnou obchodní strategii. díky které můžete i vy nělikanásobně rozšířit maloobchodní síť zákazníků. dovézt rekordní tržbu v historii firmy a žít své sny.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *