Žiju své sny na plný plyn

Žiju své sny na plný plyn. Uvědomila jsem si to v plné síle asi před dvěma týdny. Byl to takový „AHA moment“, až mi vyhrkly slzy.

Došlo mi, že opravdu žiju své sny na plný plyn, jenomže jsem to v té rychlosti přestala vnímat. Nechala jsem se pohltit starostmi „všedních“ dní. Rány osudu a nové cíle, mně bránily užívat si toho, co mám a co jsem dokázala. Brala jsem jako samozřejmost, že jsem si splnila to, co jsem si naplánovala.

Čím více toho chceme stihnout, tím méně si užíváme toho, co už máme.

Čemu vděčím za toto uvědomění? Škole v přírodě.

Úžasnému víkendu s úžasnými lidmi. Byl to víkend plný přátelství, lásky a spolupráce. Tolik pozitivní energie, vzájemného pochopení a pomoci jeden druhému hned tak nepotkáte. Jedině, že byste chodili na Plážovou střední.

Plazova stredni tridaŠkola v přírodě proběhla na začátku školního roku. Nikdo netušil, co nás čeká. Troufám si říct, že asi 50 podnikatelům změnila život. Některým ho doslova obrátila vzhůru nohama a prožívají něco, o čem se před pár dny neodvažovali ani snít. Není rozhodující, kdy „AHA moment“ přijde, jestli v průběhu kurzu nebo několik dní po něm. Důležité je, že uvědomění přijde a posunete se dál.

Právě pro tyto silné „AHA momenty“ se vyplatí investice do svého vzdělání. Je fajn, když se zpětně díváte na splněné sny (cíle), které jste si napsali třeba před 5 lety.

Záleží na tom, jak se na splněný sen díváte.

Jestli jako na :

  • splněný úkol v diáři, který jste právě odškrtli a zase makáte dál
  • splněný sen, který si pořádně vychutnáte a užijete, protože jste po něm dlouho toužili

A víte, co mě dostalo nejvíc, to že si sny vlastně plním už od školy, ale mnoho z nich jsem si asi odškrtla podobně, jako úkol v diáři. Že by profesionální deformace? Z pravidelného plánování při práci obchoďáka?

Ať je to jak chce. Díky nadšení a touze naučit se prodávat, odhodlání být skvělým obchoďákem, můžu nyní pomáhat tisícům obchodních zástupců. Nejen ve zlepšení jejich prodejních výsledků, ale i v plnění jejich snů. (A i těch mých:).

Mám pro vás poselství, práci obchoďáka se můžete naučit. Potřebujete k tomu touhu a odhodlání a chtít se naučit prodávat. I když to není vždycky jednoduché, je to skvělá práce za hódně slušný peníze a cesta ke splnění snů.

Inspiroval vás článek? Sdílejte ho s vašimi přáteli a budu ráda i za váš názor a komentář.

Ivana Sáčková
Skvěle se vyznám v práci obchodního zástupce. Věnuji se ji přes 19 let. S radostí pomáhám obchodním zástupcům a podnikatelům zvyšovat úspěšnost a efektivitu prodeje. Díky tomu za stejný čas více prodají a žijí své sny.
Jsem autorkou jedinečného e-booku Manuál úspěšného obchodního zástupce , ve kterém předávám ověřené prodejní principy a úspěšnou obchodní strategii. díky které můžete i vy nělikanásobně rozšířit maloobchodní síť zákazníků. dovézt rekordní tržbu v historii firmy a žít své sny.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů