K čemu platit školení a kurzy? Když všechno najdete na internetu

Možná se ptáte, jestli má smysl jít na nějaké školení nebo udělat online kurz? Z mého pohledu jednoznačně ano. Totéž bych vám řekla i před 20 lety, kdy jsem k obchodu poprvé přičichla.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jako začínající obchodní zástupce, jsem byla šťastná, když jsem se po roce dostala na první školení.

Do té doby, jsem prodávala stylem pokus omyl. Nikdo mi nic neřekl a neporadil, abych náhodou nebyla lepší než on.

Prodávala jsem stylem pokus omyl. Nikdo mi nic neřekl a neporadil, abych náhodou nebyla lepší než on.

Jako kouč a trenér vidím, jaká síla je ve sdílení zkušeností. Jak jedno slovo, jiný úhel pohledu nebo zkušenost někoho jiného, umí změnit výsledky. Díky tomu se investice do školení za pár týdnů vrátí.

Během několika hodin, získáte fungující postupy a strategie, které někdo jiný dával dohromady roky.

Přesně to se mi stalo nedávno.  Po jedné tajné poradě, z programu Život na pravé straně, konečně přišlo uvědomění.  Jak můžu projekt „Školeni pro obchodní zástupce“ odlišit od konkurence a posunout ho dál.

Ve svých programech Jirka Mazur, učí principy podnikání, které nevyčtete z knížek.  Jsou to věci z podnikatelského života, na které sami nepřijdete, protože máte jiný úhel pohledu.

Můj velký Aha moment byl, když jsem pochopila, že stále přemýšlím jako zaměstnanec a to mám ŽL 22 let. Těch Aha momentů mám víc, ale podělím se ještě o jeden.

Znalost a chování cílové skupiny, je moje parketa.

Segmentaci zákazníků můžete dělat podle různých parametrů, ale definování cílovky, podle Kiyosakiho Cash flow kvadrantu, mě nikdy nenapadlo. Přitom je tento způsob segmentace zákazníků pro prodej celkem klíčový.

Ještě vám prozradím obrovskou přidanou hodnotu školení nebo online kurzů. Potkáte se s lidmi, kteří přemýšlejí podobně jako vy. Můžete navázat partnerství, získat přátele. A na víc, už v tom co děláte, nebudete sami.

Mějte se krásně a těšte se na další článek, 10 důvodů, proč se školení a kurzy 100% vyplatí?

Inspiroval vás článek? Sdílejte ho s vašimi přáteli a budu ráda i za váš názor a komentář. 🙂

Ivana Sáčková
Skvěle se vyznám v práci obchodního zástupce. Věnuji se ji přes 25 let. S radostí pomáhám obchodním zástupcům a podnikatelům zvyšovat úspěšnost a efektivitu prodeje. Díky tomu za stejný čas více prodají a žijí své sny.
Jsem autorkou jedinečného e-booku Manuál úspěšného obchodního zástupce , ve kterém předávám ověřené prodejní principy a úspěšnou obchodní strategii. díky které můžete i vy nělikanásobně rozšířit maloobchodní síť zákazníků. dovézt rekordní tržbu v historii firmy a žít své sny.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů