Jak jste na tom? Levá nebo pravá strana?

Nic Vám to neříká? Ten kdo čte knížky od Roberta T. Kiyosakiho ví, co to znamená. Robert T. Kiyosaki vysvětluje rozdíl mezi levou a pravou stranou cashflow kvadrantuDoporučuje, dostaňte se z levé strany kvadrantu na pravou. Proč? Abyste nepracovali pro peníze, ale peníze pracovaly pro Vás.

Na levou stranu kvadrantu patří zaměstnanci a OSVČ (Osoba samostatně výdělečně činná) – řemeslník, obchodník, lékař, …  Zaměstnanci jsou na tom nejhůře, vyměňují svůj čas za peníze, jejichž množství určuje zaměstnavatel. Výše platu je omezená, zaměstnanec ji zásadně neovlivní. OSVČ (Osoba samostatně výdělečně činná), také mění svůj čas za peníze, ale už má možnost jejich výši ovlivnit. OSVČ má možnost, sama si určit výši provize za hodinu své práce. Výši příjmů má také omezenou, protože den má 24 hodin. OSVČ má možnost, vydělat více, ale zase nemá čas si peníze užít. Když zaměstnanec a OSVČ přestanou pracovat, ztrácejí příjmy, které jsou pro ně životně důležité.

Na pravé straně kvadrantu je majitel velkého podniku a investor. Oba nechávají své peníze pracovat pro sebe. Podnik funguje, i když je nějakou dobu majitel pryč. Pracují pro něj zaměstnanci. Pro investora pracují akcie, nemovitosti, zlato, …

Podrobné vysvětlení najdete v knize: Cashflow kvadrant – Bohatý táta radí, jak dosáhnout finanční svobody Autor: Kiyosaki, Robert T.; Lechter, Sharon L.

R. T. Kiyosaki také doporučuje, než začnete podnikat, naučte se prodávat. I on pracoval jako obchodní zástupce, než se stal milionářem.

Můžete mít skvělou myšlenku, skvělý podnikatelský plán, ale bez obchodních znalostí, bude Vaše snaha naprosto marná.

Práce obchodního zástupce Vám pomůže, získat znalosti, které v životě využije. Zjistíte, jak jste schopni sami sobě dělat šéfa, zda zvládnete v daném termínu, uskutečnit naplánovanou věc. Naučíte se jak si posilovat sebevědomí a pozitivní postoj. Budete rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Dostanete se mezi menšinu lidí, kteří vědí jak vést obchodní rozhovor, který končí úspěšným prodejem, jak s lidmi jednat. Pomocí osvědčených metod, ovládnete svůj čas, díky tomu, získáte kontrolu nad svým životem. S bravurou si zorganizujte a naplánujete pracovní i soukromé aktivity. Osobní rozvoj, flexibilita, komunikace a rozhodnost se stanou vaší součástí.

To vše a mnoho dalšího, se naučíte při práci obchodního zástupce. Podmínkou je vaše rozhodnutí, že se chcete učit a být úspěšným.

V PDF knize zdarma: „Nastartujte kariéru obchodního zástupce, snadno a chytře!“ najdete základní postupy pro práci obchodního zástupce.

Práce obchodního zástupce, může být pro Vás odrazovým můstkem, pro přesun z levé na pravou stranu  cashflow kvadrantu. 

Ivana Sáčková
Skvěle se vyznám v práci obchodního zástupce. Věnuji se ji přes 19 let. S radostí pomáhám obchodním zástupcům a podnikatelům zvyšovat úspěšnost a efektivitu prodeje. Díky tomu za stejný čas více prodají a žijí své sny.
Jsem autorkou jedinečného e-booku Manuál úspěšného obchodního zástupce , ve kterém předávám ověřené prodejní principy a úspěšnou obchodní strategii. díky které můžete i vy nělikanásobně rozšířit maloobchodní síť zákazníků. dovézt rekordní tržbu v historii firmy a žít své sny.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů