Nestyďte se za neúspěch!

vecerni Jadran Od dětství Vám byl neúspěch předkládán, jako vaše neschopnost, vaše selhání. Když se něco učíte, máte právo chybovat. “Chybami se člověk učí”, další moudro našich babiček. Uděláte chybu, poučte se z ní.

Všichni jste se učili chodit. Kolikrát jste se po pádu zvedli, než jste začali chodit? Kolikrát jste zakopli a odřeli si kolena? Nedívejte se na neúspěch, jako na hroznou zkušenost. Zeptejte se sami sebe, jak tuto zkušenost využiji ve svůj prospěch. Čemu mě tato zkušenost naučila.

Pozitivním myšlením si dáváte možnost, zvednout se a jít dál.

Znáte-li chyby jiných, využijte je k vašemu poučení. Ještě jedno lidové moudro: “Co Tě nezabije, to Tě posílí”. Každou chybou a neúspěchem se dostáváte blíž ke svému cíli, ale musíte se zvednout a jít dál.

Stydíte se, že se Vám něco nepovedlo, že všichni vědí o vašem neúspěchu? Hoďte to za hlavu, každý má svůj život, své starosti. Oni se nezabývají vašim neúspěchem. Nejste jejich střed vesmíru. Výzkumy ukázaly, že člověk 95% svého času, věnuje přemýšlení o sobě samém a pouhých 5% času přemýšlí o jiných lidech.

Myslete pozitivně

Při zvyšování sebevědomí je velice důležité pozitivní myšlení.Pomocí osvědčených postupů si můžete zvýšit sebevědomí okamžitě. V kritických situacích Vám vaše pozitivní myšlení pomůže zvýšit sebevědomí o desítky %. Pozitivní myšlení se naučíte, jde jen o Váš úhel pohledu. Představte si, jste na úžasné dovolené a do odjezdu Vám zbývají 3 dny. Máte na výběr, budete si říkat už jen 3 dny nebo ještě 3 dny. Jsou filmy, knihy, audia, kde můžete čerpat pozitivní myšlení vědomě.

Vaše podvědomí je silnější než vědomí a záleží na tom, co jste si jako děti do mysli uložily. Každý máte podvědomí naprogramováno jinak. Podle toho jaké bylo Vaše rodinné zázemí. Tyto programy se samovolně ukládají v mysli, do 7 let. Pokud Vaše podvědomí nebylo v dětství a dospívání správně nastaveno, potom máte malé sebevědomí v dospělosti.

Pomocí Techniky řízené relaxace, můžete tato nastavení změnit. Audio Přitahování dokonalého sebevědomí, Vám Technikou řízené relaxace naprogramuje mysl na pozitivní myšlení. Minimálně 30 dnů poslouchejte audio na pozitivní programování mysli, třikrát denně, aby se pozitivní programy v mysli udržely trvale.

Ivana Sáčková
Skvěle se vyznám v práci obchodního zástupce. Věnuji se ji přes 19 let. S radostí pomáhám obchodním zástupcům a podnikatelům zvyšovat úspěšnost a efektivitu prodeje. Díky tomu za stejný čas více prodají a žijí své sny.
Jsem autorkou jedinečného e-booku Manuál úspěšného obchodního zástupce , ve kterém předávám ověřené prodejní principy a úspěšnou obchodní strategii. díky které můžete i vy nělikanásobně rozšířit maloobchodní síť zákazníků. dovézt rekordní tržbu v historii firmy a žít své sny.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *