Proč si plnit své sny?

Proč mít nějaké sny? Vždyť je to zbytečné? Už nejste děti a svých starostí máte víc než dost. Že na takové blbosti nemáte čas? Určitě jste slyšeli, musíte mít svůj sen, abyste něčeho dosáhli. Váš sen se stane Vaším cílem. Zní to jednoduše a je to jednoduché.  Jak říká Earl Nightingale ve své nahrávce Nejneobyčejnější tajemství, úspěšný je ten, kdo je šťastný. Ten kdo má rád to, co dělá.

Máte představu, že jde vždy o peníze? Nemusí to tak být. Jak říká Earl Nightingale, úspěšná může být i žena v domácnosti. Když ji naplňuje štěstím péče o rodinu.

Jste tu, abyste byli šťastní, abyste prožili svůj život, tak jak chcete Vy nebo se té představě co nejvíce přiblížili. Jestli jste své sny zašlapali do země, nemáte pro co žít, z čeho se radovat, těšit se na budoucnost. Jste v zajetí špatných zpráv a negativního myšlení. Bojíte se každé změny, ze všeho máte strach, nevíte, co s Vámi bude. Je nejvyšší čas sny najít.

Máte-li sen, spřádáte plány, jak si ho splnit. Ta představa Vás popostrčí dopředu, když je Vám zrovna ouvej. Stačí se ponořit do myšlenek, jak se snu zase o nějaký kousek přiblížit, rázem zapomenete na starosti a je Vám hned lépe. Sen je Váš motor, Vaše motivace, jít dál, když se vám zrovna nechce.

Splnění snu je úžasná euforie, kterou chcete zažít znovu. Sami objevíte, že všechno vynaložené úsilí stálo za splnění Vašeho snu. Vzpomenete si na nejtěžší chvíle, které jste překonali a jste na sebe hrdí, že jste to dokázali. Takový výkon okamžitě posílí Vaše sebevědomí

Z vlastní zkušenosti vím, že se může splnit i nesplnitelný sen. Za totality, jet lyžovat do Alp, bylo nemožné. Myslela jsem si, že se mi tento sen nikdy nesplní. Díky Sametové revoluci, se mi sen z dětství splnil. Alpy pro mě zůstávají motivací stále. I po více jak 20 ti letech, se těším na dny, které strávím na alpských sjezdovkách.  Mým proč je lyžování. Díky práci obchodního zástupce si sny mohu plnit.

Najděte si Váš sen a vydejte se za ním. Zjistíte jak se najednou Váš nudný a utrápený život změní. Splněné sny dovedou zastavit i čas, kterého máte stále nedostatek.

Žijte Váš sen a najděte Vaše proč.

Ivana Sáčková
Skvěle se vyznám v práci obchodního zástupce. Věnuji se ji přes 19 let. S radostí pomáhám obchodním zástupcům a podnikatelům zvyšovat úspěšnost a efektivitu prodeje. Díky tomu za stejný čas více prodají a žijí své sny.
Jsem autorkou jedinečného e-booku Manuál úspěšného obchodního zástupce , ve kterém předávám ověřené prodejní principy a úspěšnou obchodní strategii. díky které můžete i vy nělikanásobně rozšířit maloobchodní síť zákazníků. dovézt rekordní tržbu v historii firmy a žít své sny.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *