Příběh o 6 (neuvěřitelných) dnech koučování

Příběh o 6 neuvěřitelných dnech koučování se začal psát v listopadu 2016, těmito slovy: „Hledám na příští rok pro jednoho z našich obchodních zástupců kouče, který s ním navštěvuje zákazníky, aby mu pomáhal se zdokonalit v prodeji respektive v komunikaci se zákazníky.“

Vyměnili jsme si několik emailů, ve kterých jsme vyjasnili představu a očekávání o průběhu koučování. Slovo dalo slovo a s jednatelem firmy jsme se domluvili na spolupráci.

Jenomže je tu jeden háček.

Bude s koučováním souhlasit obchodní zástupce, kterého se to týká? Jak se k této možnosti individuálního rozvoje postaví? Bude to brát jako pomoc, aby měl ještě lepší prodejní výsledky. Nebo je to „pan Dokonalý“, který všechno umí a na rozvoj obchodních a prodejních dovedností kašle.

Byla jsem zvědavá, jestli spolupráce dopadne. Vždycky mám velkou radost, když narazím na „obchoďáka“ kterého jeho práce baví a chce se zlepšovat. S těmi, kteří chtějí je skvělá spolupráce a dosahují super výsledky. Proti tomu je těžké zlepšit prodejní výsledky u někoho, komu se nechce, má tisíc výmluv a důvodů proč to nejde.

A jak to na konec s koučováním dopadlo? Skvěle.

Pusťte si video a poslechněte si, jaký mělo koučování přínos pro obchodního zástupce. O kolik navýšil své prodeje, v čem se zlepšil, co mu v prodeji pomohlo a co vám vzkazuje.

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Mimochodem, potřebujete zvýšit efektivitu prodeje? Můžu koučovat v terénu i vás nebo vaše obchodní zástupce. Je to skvělý a efektivní způsob, který přináší zvýšení prodejních výsledků a rychlou návratnost investice.

Zaujala vás možnost koučování v terénu? Zajímají vás detaily spolupráce a výhody samotného koučování?  Zpětná vazba a výsledky. Máte otázky? Zavolejte nebo napište pro kontakt – klikněte zde

Inspiroval vás článek? Sdílejte ho s vašimi přáteli a budu ráda i za váš názor a komentář.

Ivana Sáčková
Skvěle se vyznám v práci obchodního zástupce. Věnuji se ji přes 25 let. S radostí pomáhám obchodním zástupcům a podnikatelům zvyšovat úspěšnost a efektivitu prodeje. Díky tomu za stejný čas více prodají a žijí své sny.
Jsem autorkou jedinečného e-booku Manuál úspěšného obchodního zástupce , ve kterém předávám ověřené prodejní principy a úspěšnou obchodní strategii. díky které můžete i vy nělikanásobně rozšířit maloobchodní síť zákazníků. dovézt rekordní tržbu v historii firmy a žít své sny.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů