Z nezaměstnaného obchodním zástupcem.

Zdá se Vám to nemožné?  Opak je pravdou. Z nezaměstnaného obchodním zástupcem? Ano, je to tak. Je to jeden splněný sen. Je to úžasné, že se i v dnešní době, najdou lidi, kteří nepláčou nad svým osudem, ale začnou konat. V článku: Hledáte práci, staňte se obchodním zástupcem uvádím, za jakých okolností a s jakým přístupem se můžete stát z klienta Úřadu práce, nezaměstnaného a bez praxe obchodním zástupcem.

Mnozí z Vás nevěří, že je možné bez praxe a zkušeností najít práci obchodního zástupce. Proto tento článek spatřil světlo světa, pro motivaci ostatních. Moji hodně starou zkušenost, že i bez praxe a zkušeností se můžete stát obchodním zástupcem, zopakovala před pár dny mladá paní. Věřila, že se stane obchodní zástupkyní a dokázala to. Bez zkušeností a praxe, ale s vírou a odhodláním.

Ptáte se jak to, že vím, že se jí splnil sen, že je konečně obchodní zástupkyní? Je to jednoduché. Tato dnes již „obchoďačka“ patří mezi jedny z prvních lidí, kteří našli stránky Školení obchodních zástupců. Vyžádala si PDF knihu zdarma, Nastartujte kariéru obchodního zástupce, snadno a chytře. Mimo pravidelné emailové tipy a rady, které posílám, proběhla mezi námi i další emailová komunikace. Dalším krokem byly dvě konzultace přes Skype. Zajímalo mě, jak se mladé paní vede, zda se ji povedlo najít vysněné místo od doby, kdy jsme spolu mluvili na posledy.

Napsala jsem ji, jak se daří?. Přišla mi odpověď, která mě velice potěšila. Odpověď plná radosti a štěstí ze splněného snu. Četla jsem ji několikrát, bylo to naprosto úžasné. Z nezaměstnaného obchodním zástupcem, vstříc novému poznání, vzdělávání a zkušenostem.

Jedno malé poselství pro Vás, kteří máte pochybnosti. Rozhodněte se pro úspěch, běžte za Vašimi sny. Vezměte si příklad z mladé paní, která to dokázala. Mohla se vymlouvat jako ostatní, že má dvě malé děti, že je nezaměstnaná, že nemá peníze, že nemá praxi, zkušenosti a mnoho dalších výmluv.

Místo toho vzala život do vlastních rukou, začala hledat informace jak na to. Začala se vzdělávat v oblasti obchodních dovedností, osobního rozvoje, poslouchat přednášky a CD o pozitivním myšlení, zdravém sebevědomí.

Klíčové bylo, že si věřila a každý den si představovala, že je úspěšný obchodní zástupce, jak ji to naplňuje spokojeností a štěstím. Podle mě je to krásná ukázka fungování Zákona přitažlivosti.

Mladé paní gratuluji a ostatním přeji odvahu, vzít konečně život do vlastních rukou.

Ivana Sáčková
Skvěle se vyznám v práci obchodního zástupce. Věnuji se ji přes 19 let. S radostí pomáhám obchodním zástupcům a podnikatelům zvyšovat úspěšnost a efektivitu prodeje. Díky tomu za stejný čas více prodají a žijí své sny.
Jsem autorkou jedinečného e-booku Manuál úspěšného obchodního zástupce , ve kterém předávám ověřené prodejní principy a úspěšnou obchodní strategii. díky které můžete i vy nělikanásobně rozšířit maloobchodní síť zákazníků. dovézt rekordní tržbu v historii firmy a žít své sny.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů